91. Menora’s en kandelaar

Twee messing menora’s en messing religieuze kaarsenstandaard, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 91. Menora’s en kandelaar
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Max. hoogte 37,5 cm en breedte 24,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen