92. Schimmenspel theater, Frankrijk

Schimmenspel theater, Ombres Chinoises, van Franse herkomst in originele doos. Met twaalf verhaal vertellende afbeeldingen. Volgens binnenzijde deksel een geschenk uit 1833.

Kavelnummer en naam 92. Schimmenspel theater, Frankrijk
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 18 cm en breedte 40 cm (uitgevouwen).
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 380
Verkoopprijs € 380
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen