93. Spiegel

Gouden barokstijl spiegel met kuif, uitgevoerd in hout en gips, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 93. Spiegel
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 123 cm en breedte 57
Conditie In goede staat met kleine beschadiging.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen