15. Boekensteunen, Chris van der Hoef

Tinnen Amsterdamse School boekensteunen met sculpturen van uilen. Ontwerp Chris van der Hoef voor Gero, Zeist. Gemerkt aan de achterzijde met monogram CJH en GERO, jaartal 1933.

Kavelnummer en naam 15. Boekensteunen, Chris van der Hoef
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Max. hoogte 19,4 cm, een boekensteun breedte 14 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, lichte vorm van tinpest.
Huidig bod€ 800
Verkoopprijs € 800
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen