14. Torenklokje met stolp

Vuur verguld bronzen torenklokje met glazen stolp op houten basement. Bovenop de toren een radarstoomschip met het uurwerk anker als rad. Drie sleutels aanwezig. Aan de achterzijde gegraveerd Roi à Paris. Aan de onderzijde een sticker met vermelding Fjerritslev, Denemarken. Tweede sticker, naamsvermelding Snowhill, Birmingham, 5 inch high. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 14. Torenklokje met stolp
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 14,5 cm en breedte 10,5 cm.
Conditie Een wijzer ontbreekt.
Huidig bod€ 190
Verkoopprijs € 190
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen