20. Mantelklok, Jaeger-leCoultre

Jaeger-leCoultre messing mantelklok, achtdaags mechanisch uurwerk. Aan de onderzijde gemerkt met 184, Swiss Made, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 20. Mantelklok, Jaeger-leCoultre
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 19,5 cm en diameter 18,7 cm.
Conditie Optisch in goede staat, niet getest.
Huidig bod€ 240
Verkoopprijs € 240
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen