19. Schilderij, Anton Roest

Surrealistisch schilderij in gemengde techniek van Toon (Anton) Roest (1942-1996). Linksonder gesigneerd Toon Roest '6-'68. Verso vermelding categorisering Nationale-Nederlanden N.V. collectie. Gedateerd 1968.

Kavelnummer en naam 19. Schilderij, Anton Roest
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen 48 x 62,5 cm.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen