79. Schilderij, G.H. Breitner

Schilderij, olieverf op paneel, stadsuitbreiding Amsterdam van George Hendrik Breitner (1857-1923). Rechtsonder gesigneerd G.H. Breitner, omstreeks 1915

Kavelnummer en naam 79. Schilderij, G.H. Breitner
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen 78 x 54,5 cm.
Huidig bod€ 3700
Verkoopprijs € 3700
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen