80. Britains

Vier tinnen handbeschilderde indianen, Britains. Engeland, eerste helft 20e eeuw.|

Kavelnummer en naam 80. Britains
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Max. hoogte 6,3 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen