81. Beeld, West-Afrika

Uit hout gestoken etnografisch beeld van Afrikaanse man. West-Afrika, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 81. Beeld, West-Afrika
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 50 cm en breedte 10 cm.
Conditie Voet beschadigd en houtwerking.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen