82. Schaal, Krosno

Kristallen Krosno schaal met blauwe hoekelementen. Aan onderzijde Krosno geëtst, Polen, derde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 82. Schaal, Krosno
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 10,5 cm en diameter 20 cm.
Conditie Gebruikssporen en twee chips.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen