571. Beeld, West-Afrika

Uit hout gestoken etnografisch beeld. West Afrika, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 571. Beeld, West-Afrika
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Hoogte 49,5 cm en breedte 13 cm.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen