Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022

301. Theeset, China

Handgemaakte set van keramiek, theepot met zes theekopjes. Tweede helft 20e eeuw.

302. Yixing theepot, China

Chinese theepot gedecoreerd met bloem en vogel, Yixing, 20e eeuw.

303. Lot porselein, Japan

Lot Japans porselein bestaande uit een bord, twee kommen en twee vaasjes. 19e en 20e eeuw.

304. Bloempot, Earthenware Engeland

Grote vierkante aardewerken bloempot met leeuwenkoppen op iedere hoek. Earthenware, Engeland, eind 19e eeuw.

305. Theeset Yixing, China

Complete set met zes kop-en-schotels en een theepot, handgemaakt en voorzien van Chinese karakters.

306. Kommen en bord, China

Twee porseleinen Chinese kommen en een porseleinen Chinees bord met afbeelding van draken. Aan onderzijde Chinese markeringen en de schaal Made in China, eerste helft 20e eeuw.

307. Kommen en schotels, Delft/China

Twee 19e eeuwse kommen met draken uit China en een set van vier kommen en schotels met florale decoratie uit Delft, begin van de 20e eeuw.

308. Delfts blauw bord

Delfts blauw bord met decor van een engel, 17e/18e eeuw.

309. Delftse borden

Vier Delfts blauwe borden, 18e eeuw.

310. Bierkroes

Tinnen bierkroes met hengsel, geen merktekens, 18e eeuw.

311. Voorraadfles, Frankrijk

Grote Franse groene voorraadfles met ziel en weggesmolten pontil, 19e eeuw.

312. Schenkkruik, Maya/Inca

Een schenkkruik of fles met geometrische Maya/Inca motieven. Zuid-Amerika, 20e eeuw.

313. Vaas, Roberto Rigon

Bruine keramieken design vaas van ontwerper Roberto Rigon voor Bertoncello. Modelnummer 913. Italië, jaren 60.

314. Beeld jongen

Bronzenbeeld van een jongen met hond, eerste helft 20e eeuw.

315. Beelden, China/India

Drie beelden van olifanten uit India waarvan een als kandelaar, twee Foo Dogs uit China. Brons legeringen, 20e eeuw.

316. Tabaksset, Piet en Sander Dijkstra

Koperen tabaksset van Piet en Sander Dijkstra, Sneek. Drie delen waarvan twee delen gemerkt aan de onderzijde. Decor is geëtst met zuren. Eerste helft 20e eeuw.

317. Bel en beelden

Drie objecten van Indonesische herkomst. Bronzen bel met houten handvat en twee houten beelden van vogels en gestileerde figuren, 20e eeuw.

318. Varken

Een groot keramisch varken, Wemyss Ware stijl keramiek. Betreft een etalage object van een slagerij in Nijmegen, 20e eeuw.

319. Kendi's, Indonesië

Drie bronzen Kendi's met gravering. Indonesië, begin 20e eeuw.

320. Vaas, Erwin Eisch

Vaas van Erwin Eisch (1927-2022). Gesigneerd aan de onderzijde Eisch ‘84, vierde kwart 20e eeuw.

321. Beelden

Drie gesatineerd glazen beelden, een Art Deco dame van Curt Schlevogt, een Frans persglazen Madonna en een hondje van glas. 20e eeuw

322. Vazen

Drie Scandinavische glasvazen bestaande uit twee gulvvazen en een groene bellenvaas, gemaakt volgens de spijkertechniek, 20e eeuw.

323. Vaas en kaasstolp

Een gelegenheidsvaas van de ANBBCS met de tekst "Van Duister tot Licht uit 1934". Tevens kaasstolp Glasfabriek Leerdam met gesatineerde knop en zwart persglazen onderbord. Tweede kwart 20e eeuw.

324. Murano vazen

Drie Murano vaasjes met gedraaide glastechnieken, circa 1960.

325. Presse-papier

Presse papier in de vorm van een vogelklauw van brons met een agaat gewicht. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen