308. Delfts blauw bord

Delfts blauw bord met decor van een engel, 17e/18e eeuw.

Kavelnummer en naam 308. Delfts blauw bord
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Diameter 20 cm.
Conditie Diverse chips en een haarlijn.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen