309. Delftse borden

Vier Delfts blauwe borden, 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 309. Delftse borden
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Max. diameter 23,5 cm.
Conditie Gebruikssporen, randen chips en een bord met haarlijn.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen