318. Varken

Een groot keramisch varken, Wemyss Ware stijl keramiek. Betreft een etalage object van een slagerij in Nijmegen, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 318. Varken
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Lengte 41 cm en hoogte 28 cm.
Conditie Bakfouten en craquele.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen