Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
403. Lot keramiek, China
Lot Chinees keramiek bestaande uit een groen potje uit de 16e eeuw (Ming periode). Theepotje gemerkt met Chinees karakter en een bloempot, tweede helft 20e eeuw.
404. Lot curiosa
Diverse lot curiosa waaronder gemaakt van been, waaronder een portemonnee en beeldjes.
405. Zilveren knopen en manchetknopen
Zes paar verschillende manchetknopen met zilvermerken, de zilveren Zeeuwse knopen zijn ongemerkt, 20e eeuw.
406. Wajangpoppen en doosjes, Indonesië
Zes Wajangpoppen en twee doosjes, schildpad/hoorn. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.
407. Stoelen, ontwerp Marcello Ziliani voor Sintesi
Vier design stoelen van de firma Sintesi. Ontwerper Marcello Ziliani, modelnaam Gogo. Made in Italy, jaren 80.
408. Berber ketting, Tunesië
Berber ketting met messing en rode stenen met zilver (BWG zilver). Tunesië, 20e eeuw.
409. Tabaksdoos, Dongson
Bronzen Dongson tabaksdoos in de vorm van een kikker. Timor, tweede helft 20e eeuw.
410. Doosje met sieraden
Handgeschilderde Indiase doosje met diverse sieraden waaronder zilver, 20e eeuw.
411. Lampen, Amsterdamse School
Twee Amsterdamse School lampen. Koperen wandlampje met rood gekleurd glas en een koperen plafondlamp met groen gekleurd glas. Omstreeks 1930.
412. Lot cloisonné, China
Drie kleine cloisonné vaasjes met florale decoratie en een zwart gekleurde cloisonné gemberpot. China, midden 20e eeuw.
413. Vazen, Jugendstil
Drie Jugendstil plateel vazen. Één vaas gemerkt Fayencefabriek Arnhem, H. Tristan 5/4, tweede vaas gemerkt Arnhemse Fayencefabriek, decor Ispahan, modelnummer 206 en een derde vaas ongemerkt. Jaren 20/30.
414. Schenkan, De Distel Amsterdam
Schenkkan met Jugendstil decor van De Distel, Amsterdam. Gemerkt aan de onderzijde met stempel en voorzien van modelnummer. Eerste kwart 20e eeuw.
415. Imari vazen en dekselpot, Japan
Drie Japanse Imari vazen en een dekselpot, 19e eeuw.
416. Bord, dekselpot en pijpvaas
Lot Aziatisch porselein bestaande uit een bord uit de 18e eeuw, een Nanking dekselpot en een pijpvaas.
417. Vuursteen geweer
Vuursteengeweer met houten kolf en schouderband. Vermoedelijk India, 18e/19e eeuw.
418. Borden en ringenschaal
Twee Makkumer blauw-wit handbeschilderde aardewerken borden en een porseleinen ringenschaal met vier eenden door Metzler & Ortloff, Germany, 20e eeuw.
419. Lot porselein, China
Lot antiek Chinees porselein bestaande uit een beeld Chine de blanc uit de Ming periode, pattipan uit de 18e eeuw en dekseldoos 19e/20e eeuw.
420. Murano schaal
Geribde schaal van rood Murano glas, Venetië, Italië, circa 1960.
421. Presse-papiers
Vijf glazen presse-papiers, drie gesigneerd waaronder Pfeiffer, Made in Holland, Artcrystal Bohemia en één onduidelijk gemerkt. 20e eeuw.
422. Serveerset, Art Deco
Gesatineerd glazen okerkleurige Art Deco serveerset. Zeven kleine schalen en een grote serveerschaal. Engeland, circa 1930.
423. Lot glaswerk
Drie persglazen Art Deco kop-en-schotels, twee bakjes met schotels en een tin craquelé schaal met iriserende werking, model Coquille van de Kristalunie, Maastricht. Jaren 30.
424. Bronwaterflessen
Twee aardewerken bronwater gres flessen met florale decoratie. Beide voorzien van later aangebrachte naam en decoratie. Duitsland, 19e eeuw.
425. Vaas, Japan
Groot model Japanse Kutani vaas met draak versiering en botanische decoratie, begin 20e eeuw.
426. Tekening
Tekening in Art deco stijl met voorstelling naar Toorop. Ongesigneerd, 20e eeuw.
427. Borden en kommen, China
Twee borden en twee kommen Chinees porselein, 18e/19e eeuw.
9725 CT Groningen