Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022

453. Vaas, Lalique

Elisabeth vaas van Lalique uitgevoerd in gesatineerd glas met botanische en mussen decoratie. Ontwerp stamt uit 1961 van Marc Lalique. Gesigneerd Lalique, France.

454. Vaas, Nachtmann

Helder kristallen gefacetteerde vaas van de Duitse kristalfabrikant Nachtmann, Beieren. Vierde kwart 20e eeuw.

455. Schalen, Dartington

Twee kristallen schelpschalen, gemerkt Dartington, England, 20e eeuw.

456. Kaarsenstandaards, Zwiesel

Twee mondgeblazen melkglazen kaarsenstandaards van Zwiesel 1872. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.

457. Lot glaswerk

Lot met vier glazen/kristallen objecten. Twee vazen en twee schalen, 20e eeuw.

459. Hanglamp

Hanglamp met gemarmerd glazen Art Deco lampenkapjes. Eerste helft 20e eeuw.

460. Hanglamp

Hanglamp met glazen Art Deco gemarmerde lampenkapjes. Eerste helft 20e eeuw.

461. Murano vaas, Seguso

Murano kristallen vaas in Sommerso techniek van Seguso, Venetië, jaren 60.

462. Tafellamp

Tafellamp/spot naar Gino Sarfatti, model 540 van chroom en plexiglas. Jaren 70/80.

463. Yixing theepot, China

Yixing aardewerken theepot. Handvat, dekselknop en schenktuit in bamboe vormgeving en theepot voorzien van botanische reliëfdecor. China, 18e eeuw.

464. Theepot, China

Chinese porseleinen theepot in melk en bloed, schenktuit heeft drie gaatjes. 18e eeuw.

465. Buitenboordmotor, Yamaha

Yamaha 6 PK buitenboordmotor, type 6H6-81. Bouwjaar 1996.

466. Buitenboordmotor, British Seagull

British Seagull tweetakt één cilinder buitenboordmotor, Fourty series. Jaren 50/60.

467. Hanglamp

Hanglamp met vijf melkglazen bollen op chromen armatuur, Space age, jaren 70.

468. Kabinet

Mahoniehouten tweedeurs kabinet met drie opbergladen voorzien van messing beslag. Aan de binnenzijde vier opbergladen, 19e eeuw.

469. Theekast, Amsterdamse School

Eikenhouten Amsterdamse School theekast, jaren 30.

470. Wastafel met spiegel, Frankrijk

Mahoniehouten wastafel voorzien van vier lades en spiegel met marmeren bovenblad. Frankrijk, begin 20e eeuw.

471. Secretaire

Houten tweedeurs secretaire met rijkelijk gestoken kuif. Tweedeurs opberggedeelte aan de onderzijde, 19e eeuw.

472. Dressoir, Denemarken

Deens design teakhouten dressoir met schuifdeurtjes, klepdeur en lade, jaren 60.

473. Wandkleed, Hilde Schoemaker

Wandkleed, gebruikmakend van verschillende materialen waaronder stof, een botje, schelpen en kralen. In tripliek vorm op groot formaat van Hilde (Hilligje Jacoba) Schoemaker (1943, Ruinerwold). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1972.

474. Meubelset, Florence Knoll

Vintage meubelset van Florence Knoll. Drie zitgedeelten en tafel uitgevoerd in groen kunstleder en hout. Duitsland, jaren 70.

475. Kom, A.D. Copier

Groen gemarmerde gefacetteerde persglazen kom van Andries Copier, Glasfabriek Leerdam. Met bodemmerk Fab. Leerdam en Ontw Copier. Uitgevoerd 1935 - 1940.

476. Murano olifant

Blauw transparant glazen olifant uit Murano. Italië, tweede helft 20e eeuw.

477. Murano presse-papier

Presse-papier van Murano in de vorm van een fles gevuld met vissen en waterplanten. Italië, vierde kwart 20e eeuw.

478. Vaas, A.D. Copier

Fumé kleurige ribbelvaas in druppelvorm, ontwerp Andries Copier voor Glasfabriek Leerdam. Jaren 50.

9725 CT Groningen