Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
505. Soda sifons, BOC
Twee metalen soda sifons; spuitflessen in bruin-en goudkleur. Fabrikant BOC (Bin's Oxygen Co., Ltd). Made in England. Jaren 70.
506. Hanglamp
Hanglamp met acht melkglazen bollen, voorzien van chromen armatuur, 21e eeuw.
507. Kist
Eikenhouten kist met gestoken panelen aan de voorzijde en zijkanten. Opgebouwd uit oude elementen, 20e eeuw.
508. Lectuurtafel
Eikenhouten lectuurtafel op zwenkwielen, met leggedeelte voor boeken. 20e eeuw.
509. Lectuurstandaard
Houten lectuurstandaard met opberg en leggedeelte op metalen basis. Jaren 60/70.
510. Klapstoelen, ontwerp Ruud-Jan Kokke voor Kembo
Twee berkenhouten/metalen design klapstoelen. Modelnaam Applaus van Ruud-Jan Kokke, fabrikant Kembo. Ontwerp eind jaren 80, gefabriceerd in 2010.
511. Wandkandelaren
Twee messing wandkandelaren op groot formaat, eind 19e eeuw.
512. Halbankje
Mahoniehouten halbankje met opstaande zijkanten, midden 20e eeuw.
513. Bijzettafels
Twee houten nesttafels met opstaande rand, jaren 70/80.
514. Aker
Koperen aker met omgeslagen rand voorzien van twee geklonken ringen. Eerste kwart 20e eeuw.
515. Kapstok, ontwerp Giancarlo Piretti voor Castelli
Design kapstok van Giancarlo Piretti, modelnaam Planta. Fabrikant Anonima Castelli, Bolonga. Ontwerp stamt uit 1972, Italië.
516. Vloerlampen
Twee vloerlampen waarvan één met dubbele lichtbron, jaren 80 en een tweede chromen vloerlamp met melkglazen lampenkap, 21e eeuw.
517. Vloerlamp
Design halogeen vloerlamp met dubbele staanders voorzien van blauwe glazen lampenkap, jaren 90.
518. Bordenrek
Eikenhouten bordenrek met gestoken leeuwenkoppen, circa 1900.
519. Schilderij
Schilderij in kleurrijke expressionistische stijl, acrylverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2005.
520. Schilderij
Schilderij met kleurrijke florale voorstelling, acrylverf op linnen. Ongesigneerd, laatste kwart 20e eeuw.
521. Vloerlamp, ontwerp Arne Jacobsen voor Louis Poulsen
Design vloerlamp, modelnaam AJ Floor, van ontwerper Arne Jacobsen. Ontwerp stamt uit 1957, fabrikant Louis Poulsen, modelnummer 328709, Denemarken.
522. Bijzettafels
Drie palissanderhouten bijzettafels, jaren 60/70.
523. Pianokruk
Geëboniseerde houten pianokruk met getordeerde poten en spijlen, originele bekleding. Begin 1900.
524. Schilderij
Schilderij van zeegezicht met zeilboten, olieverf op karton. Verso vermelding Lagoon Venice. Linksonder gesigneerd met monogram FB, 20e eeuw.
525. Schilderij
Schilderij met vrouw in kleurrijke setting, gemengde techniek op papier. Rechtsonder gesigneerd met B96.
526. Kapstok, ontwerp Giancarlo Piretti voor Castelli
527. Schilderij
Schilderij met abstracte florale voorstelling, acrylverf op papier. Rechtsonder gesigneerd met monogram HM, 21e eeuw.
528. Ton
Eikenhouten ton voorzien van vier messing banden. Eerste kwart 20e eeuw.
529. Schilderijlijst
Goudkleurige schilderijlijst met als basis een houten frame met gipsen opbouw met florale decoratie, 20e eeuw.
9725 CT Groningen