Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022

505. Soda sifons, BOC

Twee metalen soda sifons; spuitflessen in bruin-en goudkleur. Fabrikant BOC (Bin's Oxygen Co., Ltd). Made in England. Jaren 70.

506. Hanglamp

Hanglamp met acht melkglazen bollen, voorzien van chromen armatuur, 21e eeuw.

507. Kist

Eikenhouten kist met gestoken panelen aan de voorzijde en zijkanten. Opgebouwd uit oude elementen, 20e eeuw.

508. Lectuurtafel

Eikenhouten lectuurtafel op zwenkwielen, met leggedeelte voor boeken. 20e eeuw.

509. Lectuurstandaard

Houten lectuurstandaard met opberg en leggedeelte op metalen basis. Jaren 60/70.

510. Klapstoelen, ontwerp Ruud-Jan Kokke voor Kembo

Twee berkenhouten/metalen design klapstoelen. Modelnaam Applaus van Ruud-Jan Kokke, fabrikant Kembo. Ontwerp eind jaren 80, gefabriceerd in 2010.

511. Wandkandelaren

Twee messing wandkandelaren op groot formaat, eind 19e eeuw.

512. Halbankje

Mahoniehouten halbankje met opstaande zijkanten, midden 20e eeuw.

513. Bijzettafels

Twee houten nesttafels met opstaande rand, jaren 70/80.

514. Aker

Koperen aker met omgeslagen rand voorzien van twee geklonken ringen. Eerste kwart 20e eeuw.

515. Kapstok, ontwerp Giancarlo Piretti voor Castelli

Design kapstok van Giancarlo Piretti, modelnaam Planta. Fabrikant Anonima Castelli, Bolonga. Ontwerp stamt uit 1972, Italië.

516. Vloerlampen

Twee vloerlampen waarvan één met dubbele lichtbron, jaren 80 en een tweede chromen vloerlamp met melkglazen lampenkap, 21e eeuw.

517. Vloerlamp

Design halogeen vloerlamp met dubbele staanders voorzien van blauwe glazen lampenkap, jaren 90.

518. Bordenrek

Eikenhouten bordenrek met gestoken leeuwenkoppen, circa 1900.

519. Schilderij

Schilderij in kleurrijke expressionistische stijl, acrylverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2005.

520. Schilderij

Schilderij met kleurrijke florale voorstelling, acrylverf op linnen. Ongesigneerd, laatste kwart 20e eeuw.

521. Vloerlamp, ontwerp Arne Jacobsen voor Louis Poulsen

Design vloerlamp, modelnaam AJ Floor, van ontwerper Arne Jacobsen. Ontwerp stamt uit 1957, fabrikant Louis Poulsen, modelnummer 328709, Denemarken.

522. Bijzettafels

Drie palissanderhouten bijzettafels, jaren 60/70.

523. Pianokruk

Geëboniseerde houten pianokruk met getordeerde poten en spijlen, originele bekleding. Begin 1900.

524. Schilderij

Schilderij van zeegezicht met zeilboten, olieverf op karton. Verso vermelding Lagoon Venice. Linksonder gesigneerd met monogram FB, 20e eeuw.

525. Schilderij

Schilderij met vrouw in kleurrijke setting, gemengde techniek op papier. Rechtsonder gesigneerd met B96.

526. Kapstok, ontwerp Giancarlo Piretti voor Castelli

527. Schilderij

Schilderij met abstracte florale voorstelling, acrylverf op papier. Rechtsonder gesigneerd met monogram HM, 21e eeuw.

528. Ton

Eikenhouten ton voorzien van vier messing banden. Eerste kwart 20e eeuw.

529. Schilderijlijst

Goudkleurige schilderijlijst met als basis een houten frame met gipsen opbouw met florale decoratie, 20e eeuw.

9725 CT Groningen