Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022

530. Aquarellen en krijttekening, Jacobus Kauw

Vijf landschappelijke tekeningen en aquarellen van Jacobus Gerardus Kauw (1919-1991). Een paar exemplaren voorzien van signatuur, tweede helft 20e eeuw.

531. Lot kettingen

Lot kettingen van diverse materialen, 20e eeuw.

532. Lot armbanden

Lot armbanden van metaal en kunststof, 20e eeuw.

533. Lot sieraden

Lot houten sieraden, 20e eeuw.

534. Lot horloges

Lot quartz horloges, 21e eeuw.

535. Lot kettingen

536. Lot sieraden

Lot parelkettingen en parelarmbanden van glas, metaal en kunststof, 20e eeuw.

537. Lot horloges

538. Lot armbanden

Lot armbanden van glas, metaal en kunststof, 20e eeuw.

539. Lot armbanden

Lot moderne armbanden van diverse materialen, 20e eeuw.

540. Lot armbanden

Lot armbanden van metaal, hout en kunststof, 20e/21e eeuw.

541. Lot armbanden

Lot armbanden van metaal en kunststof, 20e/21e eeuw.

542. Lot kettingen

543. Lot kettingen

544. Lot kettingen

545. Lot sieraden

Lot kettingen en armbanden van hout, 20e eeuw.

546. Lot kettingen

547. Lot kettingen

548. Lot kettingen

549. Lot kettingen

550. Lot kettingen

551. Lot schilderijlijsten

Vier klassieke goudkleurige lijsten, hout met gipsen opbouw. 20e eeuw.

552. Reproducties Groningen

Drie cartografische reproducties van de stad Groningen en de provincie Groningen, 20e eeuw.

553. Tuinvazen

Twee gietijzeren tuinvazen, klassiek model. 20e eeuw.

554. Etsen, P. de Vries

Drie etsen, gesigneerd P. de Vries, 20e eeuw.

9725 CT Groningen