Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
530. Aquarellen en krijttekening, Jacobus Kauw
Vijf landschappelijke tekeningen en aquarellen van Jacobus Gerardus Kauw (1919-1991). Een paar exemplaren voorzien van signatuur, tweede helft 20e eeuw.
531. Lot kettingen
Lot kettingen van diverse materialen, 20e eeuw.
532. Lot armbanden
Lot armbanden van metaal en kunststof, 20e eeuw.
535. Lot kettingen
536. Lot sieraden
Lot parelkettingen en parelarmbanden van glas, metaal en kunststof, 20e eeuw.
538. Lot armbanden
Lot armbanden van glas, metaal en kunststof, 20e eeuw.
539. Lot armbanden
Lot moderne armbanden van diverse materialen, 20e eeuw.
540. Lot armbanden
Lot armbanden van metaal, hout en kunststof, 20e/21e eeuw.
541. Lot armbanden
Lot armbanden van metaal en kunststof, 20e/21e eeuw.
542. Lot kettingen
543. Lot kettingen
544. Lot kettingen
545. Lot sieraden
Lot kettingen en armbanden van hout, 20e eeuw.
546. Lot kettingen
547. Lot kettingen
548. Lot kettingen
549. Lot kettingen
550. Lot kettingen
551. Lot schilderijlijsten
Vier klassieke goudkleurige lijsten, hout met gipsen opbouw. 20e eeuw.
552. Reproducties Groningen
Drie cartografische reproducties van de stad Groningen en de provincie Groningen, 20e eeuw.
553. Tuinvazen
Twee gietijzeren tuinvazen, klassiek model. 20e eeuw.
554. Etsen, P. de Vries
Drie etsen, gesigneerd P. de Vries, 20e eeuw.
9725 CT Groningen