Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022

555. Vaas

Glazen kegelvormige lichtblauwe vaas, 20e eeuw.

556. Bolvaas

Glazen bolvaas met groen gemarmerd effect, 20e eeuw.

557. Beeld moeder met kind

Aardewerken beeld van moeder met kind, aan achterzijde voorzien van modelnummer 21 en initialen B.S. Eind 20e eeuw.

558. Handtas

Rijkelijk gedecoreerde fluwelen handtas met verzilverde sluiting en kwastjes. Eerste kwart 20e eeuw.

559. Lot sieraden

Vier kettingen, broche en een paar oorbellen.

560. Aquarel

Aquarel van een liggend naakt. Rechtsonder gesigneerd Permeke, 20e eeuw.

561. Schaal

Grote gele glazen schaal met rode en zwarte kleurelementen, vierde kwart 20e eeuw.

562. Vaas en dekselpot,China

Chinese famille rose vaas met twee cartouches met man en vrouw afbeelding en een famille rose dekselpot met florale decoratie. Tweede helft 20e eeuw.

563. Kom, China, Guangxu periode

Chinese Nanking ware kom, craquelé glazuur en handbeschilderde decoratie met Phoenix famille verte. Guangxu periode, eind 19e eeuw.

564. Gemberpot, China

Chinese gemberpot, famille verte kleurschakering. Aan de onderzijde gemerkt met zes Chinese karakters en dubbele ring. Eind 19e eeuw.

565. Menselijk schedel

Anatomische menselijke schedel van een volwassene met onderkaak. Afneembaar schedeldak en schedel kan gescheiden worden in twee helften. Begin 20e eeuw.

566. Presse-papier

Glazen presse-papier met ingesloten florale decoratie, 20e eeuw.

567. Barometer, Schatz

Messing scheepsbarometer van de Firma Schatz, made in West Germany. Tweede helft 20e eeuw.

568. Vijzel

Bronzen vijzel met stamper. Vermelding in de fries anno 1590 en "Leefte Verwint Al Dinck", 20e eeuw.

569. Pauwenbord, De Klaauw

Porseleinen Delfts blauw pauwenbord van De Klaauw op groot formaat. Gemerkt aan de achterzijde, einde 18e/begin 19e eeuw.

570. Batikstempel en olielampjes

Batikstempel in de vorm van een vlinder en twee metalen olielampjes. India, 19e eeuw.

571. Beeld, West-Afrika

Uit hout gestoken etnografisch beeld. West Afrika, midden 20e eeuw.

572. Bel en hoorns

Bronzen bel en twee messing hoorns. Eerste kwart 20e eeuw.

573. Bijzettafel

Bijzettafel met teakhouten bovenblad, lectuurbak en chromen poten. Jaren 60.

574. Radio, Westminster

Bakelieten Art Deco Westminster radio, model C.T.A. 5350. Engeland, jaren 50.

575. Fondueset

Koperen fondueset met gestanste decoratie, compleet met spiritushouder en onderblad. Jaren 70.

576. Röntgenfoto rog, Arie van 't Riet

Röntgenfoto van Arie van ‘t Riet met rog, schelpen en Noordzeekrabben. Uitgevoerd in zilverbromide fotografie. Oplagenummer 2/8. Verso vermelding Arie van ‘t Riet, mei 2010.

577. Pendule, Frankrijk

Franse zwart-roze marmeren pendule met messing ornamenten op klauwpoten, omstreeks 1880.

578. Beelden, West-Afrika

Drie gestoken houten beelden van vrouwelijke figuren. West Afrika, vierde kwart 20e eeuw.

579. Menora's, kandelaars en vijzel

Twee messing menora's, messing vijzel met stamper en drie messing kandelaars, 20e eeuw.

9725 CT Groningen