Veiling: Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022

377. Weegschaal

Weegschaal van gietijzer met koperen weegbakken, omstreeks 1880.

378. Voorraadblikken

Drie oranje Hollandse emaille voorraadblikken voor koffie, thee en suiker. Omstreeks 1950.

379. Murano uil

Fumé kleurige glazen Murano uil. Venetië, omstreeks 1970.

380. Vazen, Max Verboeket

Twee solifleur vazen, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht. Een vaas gesigneerd aan de onderzijde, circa 1960.

381. Vaas en glas, Bohemen

Twee Boheems kristallen objecten, een okerkleurige Art Deco vaas en een rood Boheems geslepen glas met inscriptie Liebe, Gluck, Verlängre Dein Leben. Eerste helft 20e eeuw.

382. Beeld, Art Deco

Blauw aardewerken Art Deco beeld van gestileerde parkieten. Gesigneerd aan de achterzijde Bridet. Frankrijk, jaren 30.

383. Samsonite koffer

Vintage Samsonite koffer uitgevoerd in bruin leer. Canada, omstreeks 1955.

384. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO

Boerengroene bolvaas Groninger steenfabriek, ADCO. Modelnummer 1020, circa 1935.

385. Beeld ree, ontwerp Willi Münch-Keh voor Meissen

Naturalistisch plastiek van een ree uitgevoerd in Bottger steengoed. Ontwerp Willi Münch-Keh, gesigneerd aan de onderzijde met Meissen merkteken, modelnummer A1243 152. Ontwerp omstreeks 1983.

386. Drukpers

Eikenhouten drukpers met toebehoren in lade, 19e eeuw.

387. Vazen, Silberdistel Germany

Twee aardewerken vazen met craqueléglazuur en Zuid-Europese voorstelling met vrouw. Schenkkan gesigneerd Silberdistel, West Germany. Lange smallere vaas met sticker en modelnummer. Jaren 50.

388. Mantelklok, Frankrijk

Mantelklok in zwart-rose marmer met florale decoratie, wijzerplaat voorzien van beschermingsglas. Frankrijk, omstreeks 1910.

389. Replica pistolen

Twee metalen replica pistolen met houten handvaten, één gemerkt Sharps 1852. Tweede helft 20e eeuw.

390. Lamp met bronzen voet

Lamp met bronzen voet in de vorm van een boom met wortelgestel. Met originele kap van zijde, jaren 30.

391. Lot porselein, China

Lot famille verte Chinees porselein bestaande uit een penselenbeker, een bloempot en een dekselvaas. China, 20e eeuw.

392. Lot porselein, China

Chinees porseleinen turquoise dekselpot en een porseleinen blauw-wit handbeschilderd onderbord met landschappelijke voorstelling, 19e en 18e eeuw.

393. Vaas, Kaiser

Grote porseleinen vaas voor winkeldecoratie, aan de onderzijde gemerkt Kaiser, West Germany. Jaren 50/60.

394. Schenkkan, Mobach

Schenkkan, Mobach Utrecht, in donkere glazuur, modelnummer 248. Gemerkt aan de onderzijde, omstreeks 1935.

395. Schenkkan, Mobach

Keramieken turquoise schenkkan van Mobach, Utrecht. Niet gemerkt, omstreeks 1935.

396. Fruitschaal en rozensteker, Erica

Een gele aardewerken fruitschaal en een turquoise rozensteker, gemerkt Erica (Hoogezand-Sappemeer), circa 1950.

397. Vazen, China

Chinese famille rose vazen gedecoreerd met paarden en pauwen. Tweede helft 20 eeuw.

398. Olielamp

Olielamp met uraniumglas oliehouder op groene keramieken voet met melkglazen lampenkap. Circa 1890.

399. Lamp, Jaap Ravelli

Grote keramieken lamp van Jaap Ravelli (1916-2011) met originele kap. Potterie Ravelli, Valkenburg, omstreeks 1965

400. Murano Sommerso vazen

Twee Sommerso glazen Murano vazen, Italië, jaren 60.

401. Vazen, Art Deco

Vijf Art Deco glazen vazen uitgevoerd in fumé, oker en groen. Tevens een tincraquelé vaas. Onder meer Kristalunie Maastricht, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen