385. Beeld ree, ontwerp Willi Münch-Keh voor Meissen

Naturalistisch plastiek van een ree uitgevoerd in Bottger steengoed. Ontwerp Willi Münch-Keh, gesigneerd aan de onderzijde met Meissen merkteken, modelnummer A1243 152. Ontwerp omstreeks 1983.

Kavelnummer en naam 385. Beeld ree, ontwerp Willi Münch-Keh voor Meissen
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Hoogte 23 cm en lengte 23 cm.
Conditie Restauratie aan de oren.
Huidig bod€ 45
Verkoopprijs € 45
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen