451. Bestekset, ontwerp Björn Wiinblad voor Rosenthal

Bestekset van Rosenthal, modelnaam Lotus van Deens ontwerper Björn Wiinblad. Twaalf persoon verzilverde bestekset; twaalf grote messen, twaalf kleine messen, twaalf kleine lepels, twaalf grote lepels, twaalf kleine vorken en twaalf grote vorken. Twee sauslepels, vier opscheplepels, een vleesvork en twee vleesvorkjes. Gemerkt Rosenthal 90. 69 delige bestekset. Ontwerp stamt uit 1964.

Kavelnummer en naam 451. Bestekset, ontwerp Björn Wiinblad voor Rosenthal
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Max. lengte 24 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 160
Verkoopprijs € 160
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen