599. Besteksets

Verzilverde besteksets bestaande uit zes verzilverde lepels en zes vorken in klassieke vormgeving en een set bestaande uit zes lepels en vijf vorken in modernere Italiaanse vormgeving. Gemerkt, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 599. Besteksets
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen Max. lengte 21,5 cm.
Conditie In gebruikte staat, een dessertvork ontbreekt.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen