597. Tekening Martinitoren, A. Groenhuis

Tekening met Oost-Indische inkt van de Martinitoren met stuk Oost-en Noordzijde Grote Markt te Groningen van A. Groenhuis. Rechtsonder gesigneerd A. Groenhuis, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 597. Tekening Martinitoren, A. Groenhuis
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen 25,5 x 42 cm.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen