595. Ets, Jaap Kraanen

Ets van Jaap Kraanen (1903-1973) in Cobra stijl, titel "Cycloop II". Eigen druk, linksonder gesigneerd J. Kraanen ‘62.

Kavelnummer en naam 595. Ets, Jaap Kraanen
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen 39,5 x 57 cm.
Conditie In goede staat, passe-partout vochtvlek.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen