588. Schilderij, Peter Bosman

Schilderij van een huizenrij aan het water met op de voorgrond afmeerpalen door Peter Bosman. Olieverf op linnen, linksonder gesigneerd Peter Bosman. Tweede helft 20ste eeuw.

Kavelnummer en naam 588. Schilderij, Peter Bosman
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen 60 x 40 cm.
Conditie In matige staat, scheur in doek.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen