584. Schilderij, Henri Dievenbach

Schilderij met twee bellenblazende meisjes van Hendrikus Antonius (Henri) Dievenbach (1872- 1946). olieverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd H.A. Dievenbach. Eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 584. Schilderij, Henri Dievenbach
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen 50 x 43 cm.
Conditie Gecraqueleerd en reconstructie.
Huidig bod€ 170
Verkoopprijs € 170
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen