608. Beeld Mercurius

Mercurius beeld metaallegering. Gesigneerd op het basement Galleria J. de Luca, Firenze. Vierde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 608. Beeld Mercurius
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Hoogte 66 cm en breedte 30 cm.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen