683. Tafellampen

Twee moderne tafellampen met melkglazen kap, 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 683. Tafellampen
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Hoogte 47 cm en breedte 27,5 cm.
Conditie In goede werkende staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen