681. Likeurkelder, Italië

Houten likeurkelder met bronzen beslag, geschikt voor drie karaffen. Gesigneerd aan de onderzijde met SU Italy. Omstreeks 1910.

Kavelnummer en naam 681. Likeurkelder, Italië
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Hoogte 35,2 cm en breedte 37 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen