692. Lot Hindeloopen

Hinderlooper schilderwerk met twee dienbladen, spiegel met kledingborstel en koektrommel, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 692. Lot Hindeloopen
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Spiegel lengte 44 cm en breedte 36 cm.
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen