615. Kruitflacon

Rijkelijk gedecoreerde Oosterse messing kruitflacon, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 615. Kruitflacon
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Lengte 13 cm en breedte 6,3 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen