613. Schilderij naar Rembrandt

Schilderij naar Rembrandt, zelfportret van Rembrandt met fluwelen baret en gouden ketting. Olieverf op linnen, rechts gesigneerd Rembrandt 1635. 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 613. Schilderij naar Rembrandt
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen 48 x 57 cm.
Conditie In matige staat, scheur in doek.
Huidig bod€ 360
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen