610. Schilderij

Schilderij van interieur met pianospelende vrouw, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1947.

Kavelnummer en naam 610. Schilderij
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen 59 x 49 cm.
Conditie Een gaatje in het doek.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen