Schilderij, Gerard van der Heyden

Schilderij van een landschap met ondergaande zon, Gerard van der Heyden (1864-1939). Olieverf op doek, linksonder gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Schilderij, Gerard van der Heyden
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen 146 x 90,5 cm.
Huidig bod€ 280
Verkoopprijs € 280
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen