696. Schilderij, L.P. Versteeg

Schilderij, olieverf op doek, Leonard Pieter Versteeg (1901-1993). Linksonder gesigneerd. Jaren 50/60.

Kavelnummer en naam 696. Schilderij, L.P. Versteeg
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen 44 x 34 cm.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen