845. Zilveren theepot

Zilveren theepot met handvat. Gemerkt aan de onderzijde met lopende leeuw 1 (925/1000 zilver), meesterteken PP Pieter Pieterse Amsterdam, Bonebakker en zoon en twee onduidelijke tekens. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 845. Zilveren theepot
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Hoogte 7,6 cm, breedte 18 cm en totale gewicht 239 gram.
Conditie In gebruikte staat, deksel beschadigd.
Huidig bod€ 150
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen