426. Barometer met thermometer

Barometer met thermometer in eikenhouten behuizing, gemerkt C.F. Beerstecher, Opticien Amsterdam. Thermometer voorzien van gravure Reaumur Centigrade. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 426. Barometer met thermometer
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Lengte 95 cm en diameter 32 cm.
Conditie In matige staat.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen