425. Lithografieën, Willem Constantijn Staring

Twee lithografieën met militair thema, Koninklijke Maréchassée 1896 en Kolonel 9e Regiment Huzaren 1896. Onderin gesigneerd met monogram, kunstenaar Willem Constantijn Staring, uitgeverij Van Cleef. Omstreeks 1900.

Kavelnummer en naam 425. Lithografieën, Willem Constantijn Staring
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Max. 26 x 38 cm.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen