422. Beeld, Makonde Tanzania

Afrikaans gestoken houten beeld van baal dragende man. Makonde Tanzania, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 422. Beeld, Makonde Tanzania
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Hoogte 33 cm en diepte 12 cm.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen