421. Lampenkap, Italië Leucos

Mondgeblazen zwart-heldere kristallen lampenkap op groot formaat. Gemerkt met sticker, made in Italy. Vermoedelijk Murano, vierde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 421. Lampenkap, Italië Leucos
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Lengte 16 en diameter 62 cm. Gewicht circa 10 kg.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen