411. Bord

Nevers faience bord met Heilige Maria en kind, Frankrijk, gedateerd 1777.

Kavelnummer en naam 411. Bord
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Diameter 22,5 cm.
Conditie Rand schilfers en chips.
Huidig bod€ 55
Verkoopprijs € 55
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen