412. Hoedendozen met hoeden en stola

Drie hoedendozen met hoeden en stol. Paarse hoedendoos A.H. De Wit met bontmuts uit de jaren 50, overige twee hoedendozen met fluwelen mutsen en stola, 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 412. Hoedendozen met hoeden en stola
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Hoedendoos max. hoogte 19 cm en max. diameter 31 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen