403. Gouden oorbellen

14 karaats gouden oorbellen met clip, gemerkt 585, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 403. Gouden oorbellen
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Diameter 2 cm en totale gewicht 6,21 gram.
Huidig bod€ 150
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen