404. Handwaaier

Handwaaier met montuur van bewerkt hout en een waaierblad met handbeschilderde landschappelijke decoratie met twee dames. Begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 404. Handwaaier
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Lengte 38,3 cm en uitgevouwen 70 cm.
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen