2. Gouden armband

14 karaats gouden armband, gemerkt 585, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 2. Gouden armband
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Lengte 20 cm, breedte 1,2 cm en gewicht 27,61 gram.
Huidig bod€ 700
Verkoopprijs € 700
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen