155. Wandkapstok

Vintage wandkapstok, Italiaans design, van aanvang jaren 60 uit de vorige eeuw. Het meubelstuk is gemaakt van aluminium dat is geanodiseerd met een goudkleurige laag, de ‘hoedenplank’ van het rek is gemaakt van een aan één stuk gevlochten koord.

Kavelnummer en naam 155. Wandkapstok
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Totale lengte 110 cm en diepte 30,3 cm.
Conditie Goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen