115. Schemerlamp

Grote vintage schemerlamp in de stijl van Hollywood Regency uit de hoek van Maison Jansen of Maison Charles, derde kwart van de vorige eeuw. De bronzen voet heeft de vorm van een schelp, deze is deels verguld en overige delen zijn in de kleur roomwit gespoten. De lamp wordt afgemaakt met de originele plissé kap met vier inspringende verticale delen die weer zijn voorzien van een bloemmotief.

Kavelnummer en naam 115. Schemerlamp
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Totale hoogte 70,5 cm, hoogte voet 32 cm, breedte voet 14,5 cm en diameter kap 21 cm.
Conditie In werkende staat, lampenkap in goede staat met gebruikssporen en lampenvoet beschadiging lak.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen